Kilka słów o mnie

Pochodzę z Jeleniej Góry,tu się urodziłem, wychowałem, pracuję i żyję wraz z moją żoną Anną.

Po maturze wyjechałem do Wrocławia gdzie ukończyłem zarówno studia magisterskie z zakresu prawa, zarządzania i marketingu, jak i studia menedżerskie Master of Business Administration WSB/Franklin University USA, studia podyplomowe m.in. zakresu prawa i gospodarki Unii Europejskiej, przygotowania pedagogicznego, surowców energetycznych i odnawialnych źródeł energii.

W swoim życiu zawodowym pierwsze doświadczenia zdobywałem w administracji państwowej pracując w Urzędzie Wojewódzkim, a następnie przez blisko 15 lat związany bylem z branżą energetyczną Obecnie pracuję zajmując się kwestiami ochrony ]środowiska i gospodarki wodnej. W pracy samorządowej pracowałem jako Zastępca Prezydenta Miasta, Przewodniczący Rady Miejskiej, oraz Członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego

Społecznie działam w wielu stowarzyszeniach w tym m.in. Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami, Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, Bractwie Kurkowym Ziemi Jeleniogórskiej oraz PZSS. Jestem też Przewodniczący Rady Menedżerów Biznesu i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Wydziału w Jeleniej Górze.

Bardzo lubię sport i czynnie uprawiam turystykę górską, rowerową, biegam i ćwiczę sporty siłowe. Interesuję się filozofią wschodu i medycyną naturalną.

Podziel się z innymi

| |

Pierwszy wpis na blogu

2010-07-17 15:07
Prawie dwa lata temu rozpocząłem swoją przygodę z blogiem. Nie były to regularne publikacje a spontaniczne, w zależności od wydarzeń wpisy odnoszące się do obserwowanej rzeczywistości. Z czasem przyjęły one kształt krótkich felietonów w prasie, ale dziś powracam do pierwotnej formy. Co mnie do tego skłoniło i co w ogóle pcha ludzi do tego rodzaju publikacji? Czy jest to tylko pewna chwilowa moda, innowacyjny sposób kontaktowania się ze światem czy coś więcej ? Powody, dla których ludzie tworzą blogi są tak różne, jak ludzie którzy je piszą. W 2005 roku eMarketer przeprowadził badania z których wynikało, iż prawie polowa bloggerów pisze, ponieważ... traktuje to jako forma terapii, następne 40% respondentów wskazała z kolei możliwość pozostania dzięki blogowi w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a dla 15% jest to forma "byciem trendy" i naśladowania kolegów lub znajomych. Pojawia się też kolejne pytanie, dlaczego blogi są popularne, czytane i komentowane? Czy zależy to od autora blogu, jego lekkości pióra, pozycji, stanowiska czy też od poruszanego tematu, a może jest to pewne połączenie, wypadkowa tych wszystkich elementów?Dla mnie jest to jedna z najbardziej bezpośrednich form informowania mieszkańców o tym co się dzieje w mieście oraz sposób przedstawiania mojej oceny, moich komentarzy do obecnej sytuacji, dlatego tez korzystając z uprzejmości i propozycji Piotra Kubana i serwisu jg24.pl zachęcam Państwa do bieżącego zapoznawania się z kolejnymi wpisami oraz komentowania, z góry dziękując za wszystkie cenne uwagi. Zapraszam również na moją stronę na facebook Hubert Papaj.

Komentarze

yukka @ 77.253.37.*

wysłany: 2010-09-13 12:01

Myślę,że to bardzo dobry pomysł,by miejska władza weszła w bezpośredni dialog z mieszkańcami.Może w ten sposób dotrą do niej ważne sygnały i problemy,o których chcieliby powiedzieć.

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: